Veetehnika

Istmete Parandus ja Taastamine

Kui Teie veesõidukil on päikesega rebenenud mõni detail või õmblus, ära vajunud pehmendus või aluskarkass on niiskuse või vee tõttu kahjustada saanud siis pöörduge julgelt meie poole.

Katete Valmistamine ja Parandamine

Paratamatult ilmastikust tingituna muutuvad materjalid hapraks ja rebenevad kergesti. Lahendus sellele on vana katte parandamine kui kate võimaldab seda. Õmbleme uusi katteid vana katte järgi või teeme täiesti uue vastavalt Teie veesõidukile.

Roolirataste Nahatamine

Veesõidukite rooli nahatamisel kasutame erinevaid kõrgkvaliteetseid nahkasid ja kunstnahkasid. Nahatame kulunud ja katkise nahkkattega või ilma nahkkatteta roole.

Kajutite Polsterdamine

Teostame kajutite polsterdamis töid nii vanade taastamisel kui ka uute valmistamisel. Sinna alla kuuluvad põranda vaibad, seina detailid, madratsid, kardinad, lae polstrid, panipaikade katmine vildi või muu materjaliga.

Jeti Sadulate Nahatamine

Vahetame ja parandame katkiseid sadula katteid. Materjali valik on lai mis võimaldab taasatada algupärase välimuse või tagada Teile ainulaadse sadula disaini. Muudame ka sadulate kuju vastavalt Teie vajadusele. Õmbleme transpordi – ja seisukatteid. Paigaldame Hydroturfi, SeaDeki ja selle sarnaseid EVA vahust libisemist vähendavaid katteid.

3