Rasketehnika

Eemaldatavate Katete Valmistamine

Kaitsmaks rasketehnika istmeid liigse kulumise ja määrdumise eest valmistame eemaldatavaid istmekatteid. Kasutame kõrge kulumiskindlusega kunstnahka ja kangast, vajadusel ka nanturaal nahka.

Istmekatete Prandamine ja Uute Valmistamine

Istmeparandusi teostame kõikvõimalikele rasketehnika masinatele (tõstuk, kraana, rekka, igasugune metsa- ja põllutehnika).

Radiaatori Talve Katted

Külmade ilmade saabudes aitab radiaatori kate saavutada kiiremini mootori töötemperatuuri. Valmistame vastavalt sõidukile radiaatori katteid / tuule kaitseid. Meie poolt tehtud katteid on lihtne eemaldada ja taas paigaldada.

Rooli Nahatamine

Roolide nahatamisel kasutame ainult kõrgkvaliteetseid autonahkasid. Nahatame kulunud ja katkise nahkkattega või ilma nahkkatteta roole. Võimalik nahatada ka rooli keskosa.

Veokite Salongi Detailide Parandamine

Teostame järgnevaid töid: Rooli nahatamine Käigukangi nupu ja koti nahatamine Kõikvõimalikud istmetega seonduvad tööd Uksepolstri ja armatuuri parandamine või nahaga katmine Lae ning seinadetailide polsterdamine Kapi sisu ja panipaikade vildi või nahaga katmine Voodimadratsite tegemine Eriotstarbeliste vaipade valmistamine Vaipade ääristamine Margipõhiste logode tikkimine (vaibad, istmed, seinad, uksepolstrid, armatuur) Kõikvõimalike erilahenduste teostamine

3