Autod

Istmete Parandus

Kui Teie autoistmel on airbag avanenud, kate katki, porloon katki või ära vajunud siis saab kõik selle lasta ära parandada meie meistritel.

Istmete Nahatamine

Nahatada saab kangasistmeid ja ka uuesti nahatada vanu nahkistmeid. Kui Teile ei meeldi olemasolev nahk sisu siis võib selle teha ümber kangas sisuks või kombineerida kahte ning teha pool nahk pool kangas sisu. Teie soovile vastav disain ning vajadusel saab ka istumist mugavamaks muuta läbi istme kuju muutmise.

Uksepolstrite Nahatamine

Parandame katkiseid uksepolstreid ning vajadusel muudame ka nende kuju. Teostame polstrite üleni nahatamist, kui ka ainult üksikdetailide katmist Teie poolt välja valitud materjaliga.

Armatuuride Taastamine

Paranadame pragunenud, avanenud airbagiga ning defektseid armatuure. Kui Teile ei meeldi plastikust tehase armatuur siis võib selle üle katta naha, kunstnaha või alcantaraga.

Rooli Nahatamine

Roolide nahatamisel kasutame ainult kõrgkvaliteetseid autonahkasid. Nahatame kulunud ja katkise nahkkattega või ilma nahkkatteta roole. Võimalik nahatada ka rooli keskosa.

Keskkonsooli Nahatamine

Peale armatuuri nahatamist ei saa unustada ka keskkonsooli mis on osa armatuurist. Keskkonsool on ka mugavuskeskus mis üldjuhul sisaldab joogitopsi hoidjaid, käetuge ja mugavuselektroonika juhtimist. Selleks, et see oleks tõesti mugav saab muuta käetoe pehmendust paremaks, kombineerida eri valdkonna materjale ning luua pilkupüüdev salongi keskosa.

Lae Polstrite Nahatamine

Parandame katkiseid laeposltreid ning taastame avariiliste sõidukite lagesid. Õmbleme ka uusi vinüül lagesid, ehk varrastega ripplagesid vana järgi või teeme nullist uue vastavalt sõiduki eripärale.

Käigukangi Nupu Nahatamine

Autosalongis on peale rooli ka käigukangi nupp üks enam kuluv detail. Kas nupp on juba eelnevalt kaetud nahaga või mitte, ei oma tähtsust. Nahatame nii manuaal- kui ka automaatkasti nuppe.

Salongi Vaiba ja Porimattide Valmistamine

Valmistame salongi vaipasid ja porimatte. Valikus on palju eri värve ja tüüpi vaipmaterjale. Vastavalt Teie poolt valitud vaiba ääristus viisile on meil pakkuda ka lisaks laias värvivalikus ääristus materjale.

Cabrio Katuste Parandus ja Uute Paigaldus

Meie kaudu Saate tellida koos paigaldusega uue katuse otse tehasest. Võimalusel saame parandada vanal katusel rebenenud õmblusi, vahetada välja tagaakna kile ning pingutada väljaveninud katust. Katame ka kõvakatuseid väljast vinüül materjalidega.

Muud Seonduvad Teenused

Subwooferite katmine erinevate materjalidega. Radiaatori kate aitab saavutada kiiremini mootori töötemperatuuri külmadel ilmadel. Valmistame vastavalt sõidukile radiaatori katteid / tuule kaitseid. Meie poolt tehtud katteid on lihtne eemaldada ja taas paigaldada.

6